Deelnemerslijst Historische Zandvoort Trophy

Met nog een paar weken te gaan kunnen we de voorlopige deelnemerslijst bekend maken! Zoals te zien is er een grote variatie aan auto`s met voor alle auto`s van grote tot kleine genoeg competitie. Heeft u interesse om mee te komen rijden schrijf u dan snel in via de site want er zijn nog maar een paar plaatsen beschikbaar.

Paul Lomeijer NSU 1200TT Divisie I 1150-1300cc
Marco van den Broek NSU 1200TT Divisie I 1150-1300cc
Cees van Haver/Wolter Gratama Alfa Romeo Giulia 1600 Sprint Divisie I 1300-1600cc
Henk Spin BMW 2002Tii Divisie I 1600-2500cc
Jan Wolf BMW 2002Tii Divisie I 1600-2500cc
Tim de Leeuw Alfa Romeo 2000 GT Veloce Divisie I 1600-2500cc
Koge van der Woude Porsche 911S Divisie I 1600-2500cc
Paul Engel Innocenti Mini Cooper 1300 Divisie II 1150-1300cc
Timo Span B.L. Mini 1275 GT Divisie II 1150-1300cc
Jeroen Feijten Simca 1000 Rallye 2 Divisie II 1150-1300cc
Henk van Gammeren Ford Escort RS2000 MKI Divisie II 1600-2500cc
Thijs van Gammeren Ford Escort RS2000 MKI Divisie II 1600-2500cc
Rob Bijster/ Martijn Bijster Ford Escort RS2000 MKI Divisie II 1600-2500cc
Jack van Ginkel Ford Escort RS1600 Divisie II 1600-2500cc
Jack Poppelaars Ford Escort RS2000 MKI Divisie II 1600-2500cc
Freddy van Sprundel Ford Escort RS1600 Divisie II 1600-2500cc
Theo Mouws Ford Escort RS2000 MKI Divisie II 1600-2500cc
Patrick Peeters Ford Escort RS2000 MKI Divisie II 1600-2500cc
Gerco van Hoften BMW 2002 Tii Divisie II 1600-2500cc
Jan-Willem Oosterhagen Ford Escort RS2000 MKI Divisie II 1600-2500cc
Marcel Frijlink Ford Escort RS1600 Divisie II 1600-2500cc
Franz-Jozef Heiden Ford Escort RS2000 MKI Divisie II 1600-2500cc
Gerd Rijper Porsche Carrera RS Divisie II Boven 2500cc
Leonard Stolk Porsche Carrera RS Divisie II Boven 2500cc
Lex Proper Porsche Carrera RS Divisie II Boven 2500cc
Ronald Aardse Porsche Carrera RS Divisie II Boven 2500cc
Eric Holthausen BMW 3.0 CSL Divisie II Boven 2500cc
Jan van Elderen Porsche Carrera RS Divisie II Boven 2500cc
Bas Proper Volkswagen Golf Divisie III 1300-1600cc
Rob de Laat Opel Ascona B Divisie III 1600-2500cc
Peter Aberkrom BMW 320 Divisie III 1600-2500cc
Lammert van der Meulen Ford Escort RS2000 MKII Divisie III 1600-2500cc
Jan Rozendaal Datsun 240Z Invitatie
Eike Wellhausen Lister-Jaguar Knobbly Invitatie
Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.