Deelnemerslijst HGP

Hierbij de deelnemerslijst voor de HGP volgend weekend, een startveld vol met allemaal smaakmakers.

nr. Naam Auto Klasse
17 Roger Ebdon Austin – Cooper S 2
37 Carst Span Morris – Cooper S 2
41 Klaas Span Morris – Cooper S 2
212 Bernard Dierick Morris – Cooper S 2
239 Charlotte Engell Ford – Escort Twin Cam 3
291 Jürgen Ludwig Alfa Romeo – Giulia 1600 TI 3
27 Jan Wolf BMW – 2002 Ti 4
113 Franz Wunderlich Alfa Romeo – 1750 GT Am 4
215 Adrian van Hooydonk BMW – 2002 Ti 4
219 Cosmas Asam BMW – 2002 Ti 4
283 Michael Vos Alfa Romeo – 1750 GT Am 4
285 Malte Fromm Alfa Romeo – 1750 GT Am 4
77 Ad van der Kroft Morgan – Plus 8 5
100 Cees Lubbers Ford – Falcon Sprint 5
159 James Thorpe Ford – Mustang Mk 1 5
186 Marnix Dierick Jaguar – 420 Saloon 5
9 Paul Engel Innocenti – Mini Cooper 1300 7
11 Timo Span B.L. – Mini 1275 GT 7
49 Jeroen Feijten Simca – 1000 Rallye 2 7
53 Emile Gunsing Simca – 1000 Rallye 2 7
125 Michael Nooij Fiat – 128 3 P 7
275 Thomas Schroder Volkswagen – Scirocco 8
3 Thijs van Gammeren Ford – Escort RS 2000 MKI 9
5 Henk van Gammeren Ford – Escort RS 2000 MKI 9
31 Jack Poppelaars Ford – Escort RS 2000 MKI 9
51 Martijn Bijster Ford – Escort RS 2000 MKI 9
61 Chris Mulder Ford – Escort Mexico 9
65 Jack van Ginkel Ford – Escort RS 1600 9
69 Jan-Willem Oosterhagen Ford – Escort RS 2000 MKI 9
81 Tim de Leeuw Alfa Romeo – 2000 GT Veloce 9
98 Freddy van Sprundel Ford – Escort RS 1600 9
233 Lars Bojvad Ford – Escort RS 1600 9
243 Jens Juel Jeppesen Ford – Escort RS 1600 9
7 Leonard Stolk Porsche – Carrera RS 10
33 Gerd Rijper Porsche – Carrera RS 10
52 Eric Holthausen BMW – 3.0 CSL 10
59 Hans de Graaf Porsche – Carrera RS 10
89 Lex Proper Porsche – Carrera RS 10
137 Kenneth Gregers Petersen Nissan – Datsun Sports 240 Z 10
149 Lars Bækhave Feldskov Nissan – Datsun Sports 240 Z 10
217 Willem-Jan van den Broek Porsche – 911 RS 10
269 Bruce White Porsche – Carrera RS 10
307 Koge van der Woude Porsche – Carrera RS 10
237 Steve Jones B.L. – Mini 1275 GT 12
123 Bob Spaargaren Renault – 5 Alpine 14
128 Michel “Vaillant” Renault – 5 Alpine 14
273 Heinz Stueber Volkswagen – Golf 16 S 14
15 Koen Aberkrom BMW – 320 15
75 Lammert van der Meulen Ford – Escort RS 2000 MKII 15
147 Ron Verzijlbergen Lancia – Beta Montecarlo 15
277 Michael Schmitz Audi – Coupé 2 l 15
47 Paul Aslett Jaguar – XJS 16
95 Niels Ole Andersen Ford – Capri 3 Litre 16
261 Dirk Waaijenberg Ferrari – 308 GTB 16
287 Praller Peter Ferrari – Dino 308 GT 4 16
6 Guy de Baer Ford – GT40 GTP
44 Emiel de Weerdt Ford – GT40 GTP
Reserve:
161 Dimitri Galanidis Porsche – 911 SC 16
165 Erwin van Lieshout Porsche – 911 S 4

 

Boekenlegger op de permalink.

Reacties gesloten.